Początek
O nas słów parę
Jak mieszkamy
Wieści różne
Historia Łomaz
Galerie
Spotkanie kultur
Agroturystyka
Odnośniki
 
kontakt


Poniżej są odnośniki do innych stron internetowych, nie tylko związanych wprost z Łomazami i naszym regionem. Mam nadzieję, że z czasem ich lista będzie wzrastała.

Serwis Gminy Łomazy - najważniejsze informacje o urzędzie, instytucjach. Jest także informacja o samych Łomazach, aktualności i galeria zdjęć.

Blog Marcina Potockiego - przedsiębiorcy i społecznika, działającego na rzecz Łomaz. Ma on wiele energii oraz pomysłów, zaś strona ta jest właściwie łomaskim biuletynem - polecam zaglądanie tam codziennie i uczestniczenie w dyskusjach!

Strona szkoły w Łomazach - bardzo fajna, rozbudowana i aktualizowana!

Strona Niwy Łomazy - klubu piłkarskiego z naszej miejscowości. Aktualizowana na bieżąco: liga, statystyki, zawodnicy, czat - warto tam zaglądać.

Strona miejscowości Studzianka - naszej "siostrzanej", można powiedzieć, położonej o krok od Łomaz. Stronę prowadzi Łukasz Radosław Węda, historyk związany z rodzinnymi stronami. To widać na stronie Studzianki - polecam ją!

Strona Miejskiej Bibliotteki Publicznej w Białej Podlaskiej - strona bogata w treść i prowadzona z wielkim smakiem. W bibliotece cyfrowej można znaleźć całe roczniki czasopism - także artykuły o Łomazach i okolicach.

Wirtualne Podlasie - Arek zachwala swoją stronę jako największe kompendium wiedzy o Południowym Podlasiu, czyli Białej Podlaskiej i okolicach. Znajdziesz tu ogromną ilość wiadomości o historii, kulturze, przyrodzie i atrakcjach turystycznych tych okolic. Świetna, praktyczna strona.


Miasto Biała Podlaska - oficjalny serwis Urzędu Miasta Biała Podlaska: informator o instytucjach, uczelniach, kulturze, gospodarce, sporcie, aktualnościach i historii. Komplet informacji dla mieszkańców i przyjezdnych.

Słowo Podlasia - internetowa strona tygodnika.

Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji - organizacja prowadząca dzialalność na rzecz osób niepełnosprawnych i ich integracji ze społeczeństwem. Wydaje też magazyn dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.

- RadioBiper to nie tylko radio (na razie internetowe), ale też cały portal informacyjny o naszym regionie. "Tworzymy lokalną gazetę w wydaniu internetowym" - prezentują się. Warto tu często zaglądać!

Strona domowa autora tej strony :)


Uliczka kościelna w maju.

 

Niebieski prostokąt pokazuje miejsce, gdzie w Polsce leżą nasze tereny. Kliknij na mapkę, aby zobaczyć je w zbliżeniu.
projekt i wykonanie Lech Zaciura 

web stats stat24         Katalog stron     Katalog Stron www